درباره ما ۱۳۹۷-۴-۱۳ ۱۲:۲۰:۱۷ +۰۰:۰۰

معرفی و اهداف پرشیا پلاستیک

این گروه کارآفرین فعالیت خود را با اعتقاد به توانایی های تخصصی خود و همراهشان با پشتوانه سالهای متمادی تجربه اجرایی در بخشهای مختلف آغاز کردند و در مسیر تولید با فراز و نشیبها و سختی های بسیاری ساخته اند و استعدادهای آنها در این راه، بنای گروه پرشیا پلاستیک را پا بر جا نمود.

به لطف الهی و تلاش دسته جمعی مدیران و کارکنان و همراهی و همسویی مشتریان در ایجاد این مجموعه منجر به راه اندازی شرکتهای مختلفی شده است که امروزه به عنوان گروه پرشیا پلاستیک فعال هستند و همواره سعی در توسعه این مجموعه داشته و داریم.

گروه پرشیا پلاستیک با استفاده از آخرین تکنولوژی بروز دنیا و زیر نظر وزارت بهداشت و دریافت پروانه های مربوطه سعی در تولید با کیفیت و کمیت مناسب را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ضمنا توجه به نظریات مشتریان را از اولویتهای کار دانسته و آن را نه تنها وظیفه بلکه هنر خود می داند.

گروه پرشیا پلاستیک امیدوار است با گسترش فعالیت خود به صورت مختلف گامی اساسی در جهت توسعه صنعت پلاستیک در میان آحاد مردم و اقتصاد کشور برداشته و از این رهگذر دین خود را هر چند اندک به جامعه ادا نماید.

تازه‌ترین مطالب و خبرها

ظروف بسته بندی خشکبار و میوه

۲۱ تیر ۱۳۹۷|بسته بندی, خبرها, یکبار مصرف|

ظروف بسته بندی انواع خشکبار، شیرینی و میوه مانند انواع باکس های کوتاه و بلند مناسب برای نگهداری باکیفیت انواع شیرینی ها، خشکبار و میوه های خشک و یا تازه